Nasz nowy druk na sezon jesień/zima 2015 – utrzymane w mrocznym, jesiennym klimacie ptaki – zamienił się właśnie w Wasze ulubione modele z kolekcji Honey Bee.  Do oferty wprowadziłyśmy także królową wszystkich kolorów, czyli ponadczasową czerń. A już jutro te wszystkie, świetne ciuchy zostaną sfotografowane na wspaniałej dziewczynie, którą zupełnie przypadkiem poznałyśmy podczas naszego castingu w Spalonych Słońcem!

Tegoroczna kolekcja na sezon jesienno-zimowy jest oparta o stonowaną paletę barw i oscyluje wokół czerni i szarości, do których chcemy dodać szczyptę rozjaśniającego, pudrowego różu. Jego delikatne przebłyski widać już w sezonowym nadruku, nazwanym przez nas oficjalnie Birds of Prey. Wielu naszych znajomych od początku istnienia (także tego konceptualnego) marki Honey Bee pytało nas o kolor czarny. Pewnie dlatego, że nigdy nie widzimy ich w żadnym innym… Postanowiłyśmy wyjść naprzeciw tym uwagom i odszyć kilka sprawdzonych modeli z doskonałej jakości, czarnej bawełny french terry. Pojawią się one w sesji wizerunkowej i już wkrótce także w naszym sklepie internetowym i tradycyjnych punktach sprzedaży.

Casting, który zorganizowałyśmy w listopadzie przyniósł wynik w postaci wyboru modelki do sesji wizerunkowej. Kinga pochodzi z Wrocławia, w weekend castingu odwiedzała trwające właśnie w Łodzi targi designu. I choć może jest już (jak zwykle) dość późno na takie działanie, już w tę sobotę (7 listopada) zrealizujemy zdjęcia, które tym razem zlokalizowane będą w typowo łódzkich plenerach z czerwoną cegłą w tle. Już nie możemy się doczekać! A Wy? Jeżeli chcecie zobaczyć przedsmak sesji, koniecznie obserwujcie nasz fanpejdż na FB:

Honey Bee Facebook

Gdy tylko uporamy się z postprodukcją naszej sesji, damy łodzianom (i nie tylko) szansę zakupu nowej kolekcji Honey Bee na imprezie targowej Towary, która odbędzie się w dniach 13-14 listopada w klubie Glow na ul. Struga 8. Nasze rzeczy spotkacie tam tylko w sobotę 14 listopada ! Więcej na temat wydarzenia tutaj:

TOWARY VOL 6

 Czekamy na Was!