Wszystkiego najlepszego z okazji Wielkanocy to nie wszystko,  co chcemy Wam dziś przekazać. W tym specjalnym czasie na pewno skupiacie się na rodzinie i tradycyjnym, polskim celebrowaniu, my jednak bierzemy w nim udział tylko ciałem. Duchem i myślami natomiast zajmujemy się już tylko Nową Kolekcją, która szczęśliwie i nie bez perypetii trafiła w końcu do szwalni, by lada chwila zacząć być faktem.

Wielkanoc jest wyznacznikiem nowego początku, a także symbolicznym przejściem zimy w wiosnę. Domowe porządki, które jej towarzyszą, są powiązane z wyjmowaniem lżejszych rzeczy z szaf i chowaniem najgrubszych puchówek oraz swetrów na dno pawlaczy. Większość z nas zmienia w tym czasie także dietę z zimowych, przyciężkich przysmaków na delikatniejsze potrawy, kojarzone z ciepłą połową roku. Moment jest więc przełomowy i doskonały na to, by wypuścić na świat linię rzeczy przeznaczonych na wiosenno-letni sezon.

Regularnie zaglądajcie więc do naszego sklepu i na profil na FB, by wyłapywać gorące nowości. Będziemy też oczywiście zabierać je ze sobą na wszelkiego rodzaju imprezy i udostępniać w wybranych butikach na terenie całego kraju. Najbliższy wyjazd planujemy już w sobotę, 11 kwietnia – na targi Art Market Poland III w Warszawie, w Domu Towarowym Braci Jabłkowskich.  Nowości pewnie jeszcze tam nie będzie, ale za to pojawi się szerszy wybór outletowych modeli w świetnych cenach. Więcej na temat wydarzenia dowiecie się tutaj:

https://www.facebook.com/events/626207104145972/

My tymczasem spieszymy polewać się beztrosko wodą. Wesołego Dyngusa i do zobaczenia w Warszawie, po Świętach!