Śniegu ani śladu, mrozu też nie czuć. Ale zaczął się grudzień , a to oznacza, że oficjalnie wkraczamy w czas przedświątecznego szału. Dołączacie do niego idąc za owczym pędem, czy raczej stoicie z boku, przyglądając się z dystansu?

Jeżeli czasem zaglądacie na naszą stronę, na pewno wiecie już, że  pojawił się na niej  nasz nowy katalog na jesień/zimę 2015:

http://galeria.honeybee.pl/

Bohaterką  kampanii jest spotkana przypadkiem podczas castingu na Off Piotrkowska Kinga z Wrocławia – początkująca aktorka i po prostu świetna dziewczyna. Dynamiczne zdjęcia w łódzkich plenerach zrobił dla nas Albert Pabijanek. O odpowiednio jesienny klimat postarała się pogoda, bo prawie przez cały dzień lało…

Jak wcześniej pisałyśmy, najnowszą kolekcję Bird of Prey można kupić już w naszym sklepie internetowym oraz w wybranych, współpracujących z naszą marką butikach w całym kraju. W najbliższym czasie zaprezentujemy ją też w rodzimej Łodzi , podczas IV edycji Christmas Urban Festival w Art Inkubatorze przy Tymienieckiego 3. To impreza, która zdobyła już sobie sporą popularność w naszym mieście, więc liczymy na Wasze tłumne przybycie. Przez dwa weekendowe  dni (5-6 grudnia) będzie można kupić bliskim ciekawe upominki od młodych, polskich projektantów i marek. W tym roku do imprezy handlowej  dołączył także Festiwal Kawy, więc na pewno nie będzie chciało się spać! Będą też przedświąteczne atrakcje i ciekawe warsztaty dla dzieci.

Więcej szczegółów i informacji na temat programu targów znajdziecie tutaj:

https://www.facebook.com/events/1485036931792715/

Znajdziecie nas na parterze, na stoisku oznaczonym nr 26. Do zobaczenia!