Nasza nowa, morska kolekcja ujrzała już światło dzienne, pora więc na drugi już konkurs dla użytkowniczek popularnego serwisu shoppingowego Allani (ww.allani.pl), z którym współpracujemy praktycznie od początku naszego istnienia. Zadanie konkursowe jak zwykle polegać będzie na stworzeniu oryginalnej stylizacji, zawierającej przynajmniej jeden element z nowej kolekcji Honey Bee. Ale to nie wszystko.

Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest także polubienie strony naszej marki na portalu Facebook: https://www.facebook.com/honeybeeclothes

Zabawa rozpoczyna się dziś (5.05) i trwa do 12 maja włącznie. Minimalna ilość zestawów konkursowych to jeden, a maksymalnej nie ma, można więc dowolnie zwiększać swoje szanse. Zwycięzców wyłonimy wspólnie z Małgosią - współwłaścicielką marki - zwracając szczególną uwagę na całokształt stylizacji oraz sposób, w jaki została ona zaprezentowana.  Jesteśmy bardzo ciekawe, jak zinterpretujecie naszą morską kolekcję, która sama z siebie jest dość dominująca i z pewnością nie najłatwiejsza do zestawiania. Czy dacie się skusić modzie na łączenie deseni? A może pozostaniecie przy klasycznych rozwiązaniach i dodacie do naszych dzianin gładki dżins? Już wkrótce się przekonamy. Oczywiście, zwycięskie stylizacje wraz z komentarzem jury opublikujemy na naszym fanpage’u.

I jeszcze słówko o nagrodach:

I nagroda – 200 PLN na zakupy w Honey Bee

II nagroda – 100 PLN na zakupy w Honey Bee

III nagroda – dowolnie wybrany t-shirt z kolekcji Honey Bee

 

Czy warto powalczyć? Na pewno tak. Czekamy na Twoją stylizację!