Było pięknie, było słonecznie i bardzo upalnie, było lato… Ale jesienią też może być dobrze, a to dzięki obfitości wszelkiego rodzaju warzyw i owoców (ach te jabłka, kabaczki, dynie…) oraz oczywiście – nowym kolekcjom Waszych ulubionych marek! Co z naszą? Otóż jest już prawie gotowa i premierowo pojedzie z nami do Wrocławia w najbliższy weekend (26-27.09). 

A więc otrząsamy się z letniego letargu i ostro zabieramy do pracy. Przewodni druk jesieni 2015 zaprezentujemy Wam już wkrótce. Ale na tym nie koniec nowości. Wasza ulubiona, klasyczna bluza Honey Bee z wygodnymi dziurkami na palce oraz obfitym kapturem tym sezonie została wydłużona i zmieniona w bluzo-płaszcz. Wśród wykorzystanych materiałów oprócz 100% bawełny french terry pojawi się też ekskluzywna mieszanka wełny.

Niektóre z tych gorących nowości jako pierwsi będą mieli szansę obejrzeć Ci, którzy dotrą do Browaru Mieszczańskiego przy ul. Hubskiej 44 we Wrocławiu i wezmą udział w 12 edycji targów Fashion Meeting Pop-up Store.  Nie piszcie, że to niesprawiedliwe. Do stolicy Dolnego Śląska jedziemy bowiem po raz pierwszy, odkąd marka Honey Bee ujrzała światło dnia ponad półtora roku temu. Mieszkańcy innych rejonów Polski poczekają dosłownie tydzień, zanim sfotografujemy nowości i udostępnimy je w sklepie internetowym, a także wyślemy do współpracujących z nami butików w mazowieckim, pomorskim itd.

Więcej informacji na temat najbliższej edycji targów Fashion Meeting znajdziecie tutaj:

https://www.facebook.com/events/954337857956899/

Serdecznie i jesiennie zapraszamy!