Tak, jest już lato! Zaczęły się wakacje. Byłoby grzechem spędzić je nie wpadając choć raz nad polskie morze. Sopot to miejsce, które z różnych przyczyn na dobre zagościło w naszych sercach. Zeszłoroczna edycja targów Summer Mungo Fair okazała się być na tyle udana, że teraz wracamy na nią ponownie – tym razem w pierwszy weekend lipca, który zapowiada się upalnie!

I całe szczęście, bo siedzenie w deszczu pod dachem z brezentu raczej nas nie bawi. Ale oczywiście damy radę, jeśli prognozy jednak ulegną zmianie.  W dniach 3-5 lipca na Placu Zdrojowym przy sopockim molo będzie można wybierać wśród licznych ofert artystów, młodych marek, sklepów, projektantów, rękodzielników i producentów z dziedziny mody, designu, kosmetyków, handmade czy eko. Na pewno nie zabraknie też smacznego jedzenia.

Dodatkowo od tygodni planujący udział uczestnicy, a przede wszystkim niezwykle liczni przechodnie będą mieli okazję wziąć udział w warsztatach oraz pokazach najnowszych kolekcji młodych marek odzieżowych i projektantów. Najmłodsi również nie będą się nudzić. Zaplanowano dla nich gry, warsztaty oraz animacje. Będzie też bardzo przyjemna strefa chillout, stworzona do odpoczynku, słuchania i kupowania dobrej muzyki. 

Jeśli chcecie wiedzieć więcej, zajrzyjcie tutaj:

www.facebook.com/mungofair

Wierzymy, że w Sopocie znów będzie świetnie pod każdym względem (także towarzysko) i przygotowujemy na to wydarzenie kilka gorących nowości oraz niespodzianek. Ale to nie wszystko. W Trójmieście zabawimy nieco dłużej, by ponownie spotkać się z Karoliną z bloga Format 1x1 i wspólnie popracować nad paroma fajnymi fotkami. Jeżeli więc nie możecie wybrać się w ten weekend do Sopotu (równolegle trwa Open Air, a my mamy festiwalowe kreacje!), koniecznie obserwujcie nasz profil na FB i Instagramie, by wiedzieć, co jest grane…