Na zawsze lato! Bo czy nie byłoby fajniej, gdyby wcale nie było zimy? Przez cały rok na zewnątrz byłoby przyjemnie i ciepło, choć niekoniecznie tylko słonecznie czy upalnie. Czasem padałby deszcz (najlepiej w nocy) żeby pomóc rosnąć  roślinom, czasem wiałby ciepły wiatr…Zdarzałyby się nawet dni pochmurne, ale tylko kilka w każdym miesiącu, bo przez większość słońce mocniej lub trochę słabiej świeciłoby nad horyzontem… No tak, rozmarzyłyśmy się!

Niestety, lato nie będzie trwało wiecznie. Powoli, ale nieuchronnie zbliżamy się do jego połowy, a potem - jak wiadomo – pójdzie już z górki…Z punktu widzenia mody zdecydowane zmiany pór roku są jednak potrzebne. To dzięki nim mamy dwie, sezonowe kolekcje i wyraźny podział szafy na tę jasną, lekką i letnią oraz najczęściej ciemniejszą, ciepłą i zdecydowanie większej objętości na zimowy sezon. Tak więc w środku każdego lata ostro pracujemy już nad pomysłami na nadchodzącą, chłodniejszą porę roku.

Wspominamy też bardzo owocną, lipcową wizytę na Pomorzu, której wynikiem jest powstała późno (ale lepiej, niż wcale), letnia sesja autorstwa nieocenionej Karoliny z bloga Format 1x1. Link do naszej przesiąkniętej nadmorskim wiatrem galerii znajdziecie poniżej:

http://galeria.honeybee.pl

Tymczasem w sierpniu Wasze zapracowane pszczoły zaplanowały sobie zasłużony odpoczynek, więc szczególnie w drugiej części miesiąca kontakt z nami będzie nieco utrudniony. Terminy najbliższych wizyt na powakacyjnych targach nie są nam jeszcze znane, ale pamiętajcie, że zawsze jesteśmy dla Was w internecie oraz szeregu stacjonarnych butików w całym kraju!