Blog - Honey Bee

Styczniowe wyprzedaże na (Grand) Bazarze już 23.01!

Styczniowe wyprzedaże na (Grand) Bazarze już 23.01!

Nowy Rok tradycyjnie już rozpoczyna się od wielkich wyprzedaży. Wszyscy robią miejsce na nowe, pozbywając się starego. Nie inaczej jest w Honey Bee. 

Odliczanie rozpoczęte!

Odliczanie rozpoczęte!

Śniegu ani śladu, mrozu też nie czuć. Ale zaczął się grudzień, a to oznacza, że oficjalnie wkraczamy w czas przedświątecznego szału. Dołączacie do niego idąc za owczym pędem, czy raczej stoicie z boku, przyglądając się z dystansu? 

Wszystko spełnia się w listopadzie

Wszystko spełnia się w listopadzie

Dokładnie tak, jak w tytule! Nasz nowy druk na sezon jesień/zima 2015 – utrzymane w mrocznym, jesiennym klimacie ptaki – zamienił się właśnie w Wasze ulubione modele z kolekcji Honey Bee.  Do oferty wprowadziłyśmy także królową wszystkich kolorów, czyli ponadczasową czerń. A już jutro te wszystkie, świetne ciuchy zostaną sfotografowane na wspaniałej dziewczynie, którą zupełnie przypadkiem poznałyśmy podczas naszego castingu w Spalonych Słońcem!

Casting Honey Bee

Casting Honey Bee

Dobrze czujesz się w klimatach casual?

Kochasz ciuchy i modę uliczną?

Chcesz zostać twarzą marki Honey Bee i wziąć udział w niezwykłej sesji zdjęciowej?

Jesienią startujemy we Wrocławiu

Jesienią startujemy we Wrocławiu

Było pięknie, było słonecznie i bardzo upalnie, było lato… Ale jesienią też może być dobrze, a to dzięki obfitości wszelkiego rodzaju warzyw i owoców (ach te jabłka, kabaczki, dynie…) oraz oczywiście – nowym kolekcjom Waszych ulubionych marek! Co z naszą? Otóż jest już prawie gotowa i premierowo pojedzie z nami do Wrocławia w najbliższy weekend (26-27.09). 

Forever summer!

Forever summer!

Na zawsze lato! Bo czy nie byłoby fajniej, gdyby wcale nie było zimy? Przez cały rok na zewnątrz byłoby przyjemnie i ciepło, choć niekoniecznie tylko słonecznie czy upalnie. Czasem padałby deszcz (najlepiej w nocy) żeby pomóc rosnąć  roślinom, czasem wiałby ciepły wiatr…Zdarzałyby się nawet dni pochmurne, ale tylko kilka w każdym miesiącu, bo przez większość słońce mocniej lub trochę słabiej świeciłoby nad horyzontem… No tak, rozmarzyłyśmy się!

Honey Bee returns to sea(side)

Honey Bee returns to sea(side)

Tak, jest już lato! Zaczęły się wakacje. Byłoby grzechem spędzić je nie wpadając choć raz nad polskie morze. Sopot to miejsce, które z różnych przyczyn na dobre zagościło w naszych sercach. Zeszłoroczna edycja targów Summer Mungo Fair okazała się być na tyle udana, że teraz wracamy na nią ponownie – tym razem w pierwszy weekend lipca, który zapowiada się upalnie!

Mamy rok!

Mamy rok!

Kochani fani i hejterzy, wielbiciele oraz krytycy – z przyjemnością informujemy Was, że właśnie mija rok, dokąd marka Honey Bee po raz pierwszy ujrzała światło dnia. A bardziej precyzyjnie – wypłynęła na szerokie fale internetu, bo  czerwcowa rocznica dotyczy właśnie powstania e-sklepu. Sama marka wykiełkowała w naszych głowach znacznie wcześniej. Tak właściwie, to już blisko dwa lata temu…

Konkurs na wakacyjną stylizację HB z Allani rusza!

Konkurs na wakacyjną stylizację HB z Allani rusza!

Nasza nowa, morska kolekcja ujrzała już światło dzienne, pora więc na drugi już konkurs dla użytkowniczek popularnego serwisu shoppingowego Allani (www.allani.pl), z którym współpracujemy praktycznie od początku naszego istnienia. Zadanie konkursowe jak zwykle polegać będzie na stworzeniu oryginalnej stylizacji, zawierającej przynajmniej jeden element z nowej kolekcji Honey Bee. Ale to nie wszystko. 

Święta, Święta  a po Świętach…

Święta, Święta a po Świętach…

Wszystkiego najlepszego z okazji Wielkanocy to nie wszystko,  co chcemy Wam dziś przekazać. W tym specjalnym czasie na pewno skupiacie się na rodzinie i tradycyjnym, polskim celebrowaniu, my jednak bierzemy w nim udział tylko ciałem. Duchem i myślami natomiast zajmujemy się już tylko Nową Kolekcją, która szczęśliwie i nie bez perypetii trafiła w końcu do szwalni, by lada chwila zacząć być faktem.